Podzimní knížky už seženete všechny na našem e-shopu

30.10.2019

Letos máme publikací opravdu pořádnou nadílku. Byť některé jsou teprve v tisku a některé do tisku odejdou v nejbližších dnech, už teď si je můžete objednat v našem e-shopu. Knihy, které teprv vyjdou, máme do jejich vydání za zvýhodněnou předprodejní cenu. Pokud si objednáte i tituly, které teprve vyjdou, vše skompletujeme a připravíme najednou, až dojde poslední z nich.

Bez nadsázky u nás seženete dárky pro celou rodinu :-) Na co se tedy můžete těšit?

  • Kladenská sametová: dvousvazkový průvodce událostmi roku 1989 na Kladně; s množstvím fotografií, dobových dokumentů a vzpomínek důležitých aktérů (vyšlo)
  • Paměť Podprůhonu: nádherná kniha o historii proslulé dělnické čtvrti plná faktů a příběhů z všednodenního života (vyjde 2. 11.)
  • Průvodce historií kladenských hostinců, Díl IV. – Kročehlavy: asi netřeba přibližovat... konečně závěrečný díl! A konečně Kročehlavy ;-) (vyjde 5. 12.)
  • Pohádky k dočmárání: 25 krátkých pohádek v knížce, do které se smí čmárat; napsala kladenská výtvarnice Martina Pupcsiková, ilustrovaly děti ze škol a nemocnic; knížka podporuje aktivity Dr. Klauna (vyjde 5. 12.)
  • Bohemian Jazz Guitars Tribute: bible pro kytarové fajnšmekry; příběh nádherných nástrojů ze západu Čech, který dali dohromady Kladeňáci a který má ambici oslovit celý svě (vyjde 30. 11.)
  • Pálená krása: stolní kalendář značkovaných cihel z kladenského okresu na rok 2020 (již vyšlo)


Pokud si chcete knížky prohlédnout, zajděte 15. 12. na adventní trhy do kina Sokol. Budeme tam. A všechny naše novinky taky. Jestli se tedy nevyprodají ;-)