Soutěžní adventní kalendář: vyhrajte knížku pro přátele

29.11.2020

V letošním roce je víc než jindy potřeba myslet na druhé a být k sobě laskaví. Připravili jsme proto soutěžní adventní kalendář, který tuhle myšlenku podporuje. Každý den od 1. do 24. prosince představíme na našem facebooku jednu naši knížku, kterou můžete pro někoho vyhrát. Jak to bude vypadat?

  • Ráno v 7:30 zveřejníme, o kterou knihu v daný den hrajeme.

  • Pokud budete chtít udělat knihou někomu radost, napište do komentáře komu a proč si knížku zaslouží dostat právě on/ona. Vyvoleného přítele/příbuzného můžete (ale nemusíte) označit.

  • Z komentářů, které do 20:00 získají aspoň 7 pozitivních reakcí (všichni smajlíci mimo "To mě mrzí" a "To mě štve") vylosujeme jednoho vítěze. Negativní reakce ignorujeme, neznamenají přidělení záporného hlasu.

  • Podmínkou je vyzvednutí knihy ve vinotéce Pod Věžákem (Vítězná 2958, Kladno), kde bude k dispozici na jméno darujícího/obdarovaného. V mimořádných případech se můžeme domluvit na zaslání, ale budeme chtít pokrýt náklady na poštovné. V případě jakýchkoli dotazů pište na haldaknih@gmail.com

Tak nás sledujte a sdílejte. A užijte si advent! #HaldaAdventu

Po celý prosinec navíc můžete na našem e-shopu nakupovat za zvýhodněnou cenu (o 10 %). Zadejte před odesláním objednávky slevový kód krtek2020. Nákupem na našem e-shopu pomáháte rozvoji naší nakladatelské činnosti. Moc děkujeme.