Aktuality

Letošní jazzový piknik pod věžáky bude trochu větší akcí. Díky podpoře Nadace Proměny Karla Komárka máme prostředky na to ukázat, jak by se náměstí dalo zajímavě oživit. Vedle hudby tak letos jako součást akce proběhne také bleší trh (neděle, 16. 6. od 14:00 do 18:00). Pokud byste měli zájem o účast, neváhejte se registrovat!

Na zmrzlinu "na Kulaťáku" chodí půlka Kladna. Málokdo ale tuší, že je vlastně na náměstí (Karla Kindla). Jak by tenhle prostor mohl vypadat, kdyby tu chvíli nejezdila auta? Chceme to vyzkoušet a otevřít tak diskusi o jeho fungování.

V rámci happeningu Férová snídaně pořádáme už potřetí piknik na náměstí Jana Masaryka. Upečte něco dobrého, vezměte deku a přijďte si užít příjemné dopoledne se sousedy a ochutnat jejich dobroty :-)

V sídlištích jsou jich desítky a mezi chlouby veřejného prostoru úplně nepatří. Řeč je o zpravidla zděných zástěnách kolem popelnic, které brání rozfoukání odpadu po okolí. V sídlišti Kladno-Rozdělov, konkrétně v Helsinské ulici, se jedno takové rozhodli proměnit k nepoznání. Již brzy je ozdobí mozaika Gábiny Beranové a Martiny Loukotové.

Přijďte s námi strávit nedělní odpoledne v indickém rytmu :)
Statutární město Kladno a spolek Halda pořádají na náměstí Jana Masaryka v Rozdělově 7. 4. 2019 taneční odpoledne, které je součástí akce "Týden indické kultury v Kladně".